Coliseum Kol Saatleri

Coliseum olarak saatin kişinin tarzını yansıtan en önemli parça olduğu inancıyla yola çıktık. Tshirt değiştirme sıklığında saat değiştirmek mümkün olsa dedik. Ve her anınızda sizi anlatacak her yerde takabileceğiniz yüzlerce saat tasarladık. Uygun fiyatlı kadın ve erkek kol saatlerinin Çin’le anıldığı piyasada kendi tasarım ekibimiz ve kendi atölyemizde Türk üretimi ile kaliteyi yükseltiyoruz. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili. Ayrıca, Dünyaca meşhur Türk esnafının dediği gibi: “Garantisi biziz!”.

Tasarım ekibimiz sizin için her sezon değil her hafta yeni modeller üretiyor. Hayat her an değişirken biz de her gün yenileniyoruz. Uygun fiyatlarla erişebilir moda. 365 gün 365 saat !

Bizde kampanya zamanı veya sezon sonu indirimi diye birşey yok. Bizde her zaman kampanya, her gün indirim var. İndirim olmayan ürünümüz yok!

Anı yaşa!
İnsanın anı anına uymaz. Hep aynı saati kullanmak zorunda olduğunu kim söyledi. Nasıl okulda, işte, evde, davette, sevdiklerinle vs. aynı kıyafeti giymiyorsan aynı saati de takma. İddialıyız; olmaz ya, olur da moduna uygun bir saat bulamazsan, bize hemen haber ver!

Sana sınır yok
Renk renk, hem son modaya uygun hem de farklı tarzlara hitap edecek yüzlerce çeşitten oluşan koleksiyonlar tasarladık. Zevkine uygun unisex, bayan ve erkek kol saati modellerini uygun fiyat ve zaman zaman da promosyonlarla Coliseum markasında bulacağınıza eminiz.

GSS Commerce Coliseum’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak en güncel koleksiyonlarını web site aracılığı ile size sunmuştur.