QQ Logo

Q&Q Kol Saatleri

Q&Q kol saatleri Japon teknolojisinin inceliklerini barındıran işçiliğiyle en çok tercih edilen kol saati markalarından. Citizen Watch Co. çatısı altında faaliyet gösteren Q&Q’nun 1976’da mekanik saat ihracatıyla başlayan yolculuğu, bugün 120’nin üstünde ülkede satış yaparak son hızla devam ediyor. Q&Q bayan kol saati ve Q&Q erkek kol saati modelleri tasarımı ve kalitesiyle saat kullanıcıları ve koleksiyoncularından büyük ilgi görüyor.

1980’de dijital ve analog saatleri üretmeye başlayan Q&Q, kurulduğundan beri teknolojisini her geçen gün daha ileriye taşıyor. 1995’te güneş enerjili saatler üretmeye başlayan markanın satışları 1999 yılında 20 milyonu aşmıştı bile. 2000’den sonra leke tutmayan çelik, titanyum ve alüminyum saatlerin üretimine başlandı. On yıllık bataryaya sahip saatler de bu tarihten sonra QQ saatin gelişen teknolojisine adapte edildi.

Q&Q’nun bünyesinden çıkan SmileSolar adlı branş, 2013 yılında Q&Q’ya bir alt marka olarak kuruldu. 2015’te ise tasarım ödülünün sahibi oldu. Japonya’nın üstün teknolojisini kol saatine uygulayan Q&Q Saat, 2016 yılında kuruluşunun kırkıncı yıldönümünü kutladı. Okullara bağış programı da yürüten Q&Q SmileSolar, 2017 yılında öğrencilere 150 binden fazla öğün yemek sağladı.

Q&Q güzel tasarımları ve makul fiyatları ile dünya çapında her cinsiyet ve yaş grubundaki müşterinin karşısına çıkıyor. Q&Q bayan kol saatleri kibar modelleri ve altın renginden pembeye zengin renk seçenekleriyle zevk sahibi kadınlara hitap ediyor. Birbirinden şık Q&Q bayan kol saati modelleri, dünyanın her köşesinden pek çok kadının bileklerini süslüyor.

Q&Q erkek kol saatleri ise kahverengi ve siyah ağırlıklı tonlarla bezeli. Çoğu metal olan Q&Q erkek kol saati modelleri, erkeklere prestijli bir görünüm sağlıyor. Q&Q saat modelleri sadece yetişkinlere yönelik değil. Q&Q, çocuklara da hitap edecek rengarenk, desenli modeller sunuyor. Gökyüzü ve uzay temaları ya da çeşitli hayvanlar barındıran desenleriyle Q&Q saatler, çocuklarınızın çok ilgisini çekecek.

Metal seçeneklerin yanında deri kayışlı, plastik gibi çeşitli materyal alternatiflerine de sahip olan Q&Q saatleri, böylece yediden yetmişe herkese şık ve havalı bir görünüm vaat ediyor.

Q&Q saatlerin en önemli özelliklerinden biri uygun fiyatlarla kaliteyi bir araya getirmesi. Siz de zamanı kolunuzda taşımayı planlarken aynı zamanda kaliteyi ve şıklığı da taşımak istiyorsanız Q&Q saatleri mutlaka denemelisiniz.