Global Satış Servisleri kelimelerinin kısaltılması olarak GSS Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi unvanı ile 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Geleneksel iş metotlarının dışında, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda global standartlarda bir dağıtım ve tedarik ağı yönetmek amacıyla kurulmuş olan GSS’nin iş odağı, uluslararası dağıtım kanalı yönetimidir.

GSS, temsilciliğini yapmakta olduğu global ve yerel markaları ile perakende sektörünün lider kuruluşları için kapsamlı tedarik zinciri ve dağıtım kanalı çözümleri sunmaktadır. Lüks tüketim ürünleri öncelikli olarak saat, güneş gözlüğü, çanta, kozmetik ve kişisel bakım aksesuarları alanlarına odaklanmıştır. Sonuç odaklı, özgün iş modeli ile iş ortaklarına uluslararası çizgide pürüzsüz bir ticaret tecrübesi hedefiyle çalışmaktadır.

En Önemli Odağımız: Müşteri Memnuniyeti

GSS’nin başarısının ardında müşteri odaklı ve kaliteye odaklanan bir yönetim anlayışı bulunmaktadır. Bu yaklaşımın sonucunda GSS, dünyada öncü firmalarla anlaşmalar sağlayarak global markaları ülkemize getirirken aynı zamanda kendi ürettiği ürünlerin de farklı ülkelerde satışını gerçekleştirerek Türkiye’yi temsil etmektedir.

GSS, sektöründe ilerleyen global bir firma olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliklerini ve fırsatları değerlendirerek büyümeye devam edecektir.

İstanbul, Rio de Janeiro, Dubai, ve Guangzhou’da bulunan ofisleriyle hem yurtiçinde hem de yurt dışında sektörünün önde gelen online ve kurumsal perakendecilerine hizmet vermektedir. Yetkin ekibi, ulusal ve uluslararası çapta temsilciliğini yaptığı markaları, geniş ürün çeşitliliği ve 200’den fazla bayisi ile GSS, alanında sektörünün önde gelen firmalarındandır.