GSS Commerce’ün en güçlü markalarından Aqua Di Polo, İtalyan stilini yansıtan göz alıcı tasarımlarıyla oluşturduğu 2020 çanta koleksiyonunu hazırladı.

Aqua Di Polo bu yıl da modern, dinamik ve klasik izler taşıyan tasarımlarıyla, modanın trendlerini İtalyan stilinde yorumlayarak çantanın bir aksesuardan çok daha fazlası olduğunu vurguluyor.

2020 çanta koleksiyonundaki farklı modeller, klasik ve minimalist çizgilerin izlerini taşıyor.

Klasiğin vazgeçilmez rengi siyah, modernizmi yansıtan vizon, farklılığı sevenler için beyaz ve kırmızı renklerle tasarlanan çantalar yeni koleksiyonda dikkat çekiyor.

Kapitone, zikzak çizgili ve krokodil kumaşlarla harmanlanan modeller, tüketicilerimize Aqua Di Polo markasının her tarza hitap ettiğini yansıtıyor.

2019’un en sevilen modellerinden olan sırt çantaları, 2020’de devam eden trendle bu yıl da koleksiyonumuzun önemli oyunculardan biri. Sırt çantalarını ise şık ve rahatlığı ön planda tutan çapraz modeller ile el çantaları takip ediyor.

Güçlü stil duruşunu yansıtan Aqua Di Polo 2020 koleksiyonu, geçmişin klasik vazgeçilemeyen detaylarını ve farklı dokunuşların getirdiği modern izleri taşıyor.

Farklı olmayı sevenler için daha fazla Aqua Di Polo çantaları için www.aquadipolo.net web sitemizi ziyaret edin!