GSS Commerce Hakkında

GSS, temsilciliğini yapmakta olduğu global ve yerel markaları ile perakende sektörünün lider kuruluşları için kapsamlı tedarik zinciri ve dağıtım kanalı çözümleri sunmaktadır. Lüks tüketim ürünleri alanında öncelikli olarak saat, kozmetik, güneş gözlüğü ve aksesuar alanlarına odaklanmıştır. Sonuç odaklı, basit iş araçları ve özgün iş modeli ile iş ortaklarına uluslararası çizgide pürüzsüz bir ticaret tecrübesi sunmaktadır.

Global Satış Servisleri kelimelerinin kısaltılması olarak GSS Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi unvanı ile İstanbul’da kurulmuştur. Geleneksel iş metotlarının dışında, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda kendi konusunda global standartlarda bir dağıtım ve tedarik ağı yönetmek amacıyla kurulmuş olan GSS’nin iş odağı uluslararası dağıtım kanalı yönetimidir.

İstanbul, Rio de Janeiro, Dubai, ve Guangzhou’da bulunan ofisleriyle sektörünün önde gelen online ve kurumsal perakendecilerine hizmet vermektedir. Yetkin ekibi, ulusal ve uluslararası çapta temsilciliğini yaptığı markaları, geniş ürün çeşitliliği, ve 200’den fazla bayisi ile GSS alanında sektörünün önde gelen firmalarındandır.

İnandığımız ürünlerin en doğru şartlarda müşterilerimize ulaşması için çalışıyoruz; müşterilerimiz adına bu şartları en iyi şekilde sunacağına inandığımız satış noktaları ile işbirliğine gidiyoruz.
“GSS Güvencesi Kapsamında” sunduğumuz ürünlerimiz için 4 nokta ile memnuniyetinizi garanti altına almaya çalışıyoruz


  • Hızlı Teslimat: Bu garantimizle özellikle partnerlerimizin online sistemleri üzerinden alışveriş yapan müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Siparişiniz partnerimizden bize geldiği andan itibaren ürününüzün elinize en hızlı şekilde ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz. GSS Garantisi altında satıldığını gördüğünüz bir ürünün size en hızlı şekilde ulaşacak ürün olduğunu düşünebilirsiniz.
  • Sorunsuz İade: “GSS Güvencesi Kapsamındadır” etiketi veya ibaresi ile satılan ürünlerin herhangi bir memnuniyetsizlik veya fikir değişikliği durumunda sorunsuzca iade edebileceğinizi bilmelisiniz. Ürünlerimizi satın aldığınız nokta neresi olursa olsun “GSS Güvencesi Kapsamında” olan ürünler sizin için bir mağduriyet oluşturmayacaktır.
  • Doğru Partnerler: GSS olarak beraber çalıştığımız partnerlerimizin alışveriş deneyimini müşterilerimize en iyi şekilde taşıyabileceğine inandığımız partnerler olmasına özen gösteriyoruz. Partnerlerimiz ile beraber alışveriş deneyiminizi daha ileriye taşımak için çalışıyoruz.
  • Global Markalar: Tüm dünyada yaygın olarak kabul görmüş birçok markayı portföyümüzde size sunuyoruz. Favori markalarınızdan tam olarak faydalanabilmeniz için gerekli altyapının kurulması, en güncel koleksiyonların tüm dünya ile aynı anda size sunulması bizim sorumluluğuzda.