Global Satış Servisleri kelimelerinin kısaltılması olarak GSS Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi unvanı ile 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Geleneksel iş metotlarının dışında, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda global standartlarda bir dağıtım ve tedarik ağı yönetmek amacıyla kurulmuş olan GSS’nin iş odağı, uluslararası dağıtım kanalı yönetimidir.

GSS, temsilciliğini yapmakta olduğu global ve yerel markaları ile perakende sektörünün lider kuruluşları için kapsamlı tedarik zinciri ve dağıtım kanalı çözümleri sunar. Lüks tüketim ürünleri öncelikli olarak saat, parfüm, güneş gözlüğü, çanta, kozmetik ve kişisel bakım aksesuarları alanlarına odaklanmıştır. Sonuç odaklı, özgün iş modeli ile iş ortaklarına uluslararası çizgide pürüzsüz bir ticaret tecrübesi hedefiyle çalışmaktadır.

 • 2013 – Şirket Açılışı

  GSS, Global Satış Servisleri kelimelerinin kısaltılması olarak GSS Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi unvanı ile 2013 yılında İstanbul’da kuruldu.
 • 2017 – İlk Satış Sitemiz

  İlk satış sitemiz olan www.aquadipolo.net’i, 2017 Şubat ayında yayınladık.
  Aqua Di Polo markalarımız arasında parlamaya ve rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor.
 • 2019 – Ürün ve Müşteri

  GSS Pazarlama olarak 2019 yıl sonunda, toplamda 5.000’den fazla ürünü 2 Milyon müşterimizle buluşturduk.
 • 2019 – Ülke Sayısı

  Ürünlerimiz yurt dışında 15 farklı ülkede, yurt içinde ise 500’den fazla satış noktasında tüketicilerle buluştu.
 • 2019 – Kendi Kategorisinde Rekor

  GSS Pazarlama olarak satışında yetkili olduğumuz markalarımızın ürünleri, kendi kategorilerinde rakiplerine kıyasla satış rekoru kırdı.

GSS’nin başarısının ardında müşteri odaklı ve kaliteye odaklanan bir yönetim anlayışı bulunmaktadır. Bu yaklaşımın sonucunda GSS, dünyada öncü firmalarla anlaşmalar sağlayarak global markaları ülkemize getirirken aynı zamanda kendi ürettiği ürünlerin de farklı ülkelerde satışını gerçekleştirerek Türkiye’yi temsil etmektedir.

GSS, sektöründe ilerleyen global bir firma olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliklerini ve fırsatları değerlendirerek büyümeye devam edecektir.

İstanbul (Türkiye), Sao Paulo (Brezilya), Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) ve Guangzhou’da (Çin) bulunan ofisleriyle hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörünün önde gelen online ve kurumsal perakendecilerine hizmet vermektedir. Yetkin ekibi, ulusal ve uluslararası çapta temsilciliğini yaptığı markaları, geniş ürün çeşitliliği ve 500’den fazla satış noktası ile GSS, sektörde önde gelen firmalardan biridir.