MİSYONUMUZ

Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak,

GSS ürünlerini farklı yeni ülke pazarlarına da dahil etmek,

İhtiyaç duyduğunuz zaman yanınızda olan bir çözüm ortağı olmak,

Yurt dışında satışı olan global markaların ürünlerini ve kendi ürünlerimizi GSS güvencesiyle tüketicilerimizle buluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Temsilciliğini yapmakta olduğumuz markalarımızı doğru ürünler ve doğru ekipler ile güçlendirmek,

Markalarımızın ve ürünlerimizin moda alanında, dünyanın bilinen markalarının arasında yer edinmelerini ve yerlerini güçlendirmelerini sağlamak,

Markalarımız ile perakende sektörünün lider kuruluşları için güçlü tedarik zinciri ve dağıtım kanalı çözümleri sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve hissedarlarımızla birlikte yaptığımız her işte istediğimiz başarı ve kaliteyi elde etmeyi hedefleriz.

Şirketimizde ve iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizde genel iş etiği ilkelerine göre davranırız.

Tüm faaliyetlerimizde güvenlik önceliğimizdir.

Müşterilerimizi tüm süreçlerimizin merkezinde tutar ve haklarını gözetiriz.

Yeni yatırımlar, fikir, proje ve ürünler geliştirerek şirketimizin değerini arttırırız.

Çalışanlarımıza değer katar ve kariyer gelişimleri konusunda destek olarak bağlılık yaratırız.

Şeffaf, açık, saygılı ve güvene dayalı iletişim kurarız.

Girişimciliğe önem verir, şirketimizin yeni fikirlere ve değişime açık olmasını isteriz.

Ulaşılabilir

Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşterilerimizin sadakatini kazanmak en önemli odak noktalarımızdan biridir.

Müşterilerimizi tüm süreçlerimizin merkezinde tutarak haklarını gözetiriz. Onlarla şeffaf, açık, saygılı ve güvene dayalı iletişim kurarız. Tüm müşterilerimizin bizimle iletişim kurabilmesi için ulaşılabilir olmayı hedefleriz.

Yenilikçi

Tüm ekibimizle dünyada gelişen teknolojileri, kendi sektörümüzde oluşan yenilikleri takip ederek süreklilik halinde sizlerle buluşturmayı ve iş akışlarımıza uyarlamayı hedefliyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizde vizyoner bir bakış açısıyla kendimizi sürekli geliştirerek sizlere farklı seçenekler sunmayı hedefliyoruz.

Global

Kendi alanımızda, sektörümüzde yurtiçinde kazandığımız tüm bilgi ve tecrübeleri diğer ülkelerdeki faaliyetlerimize de yansıtarak çalıştığımız ülke sayısını her geçen yıl artırıyoruz.

15 ülke’den fazla noktaya ürün ve hizmet sağlarken aynı zamanda yurtdışındaki diğer pazarları incelemeye ve farklı ürünleri portfoyümüze katmaya devam ediyoruz.